Kapcie filcowe

Feltiness.pl to sklep internetowy, w którym można kupić wyroby z filcu. Osoby, które decydują się na zakupy w tym miejscu, najczęściej cenią sobie naturalność materiałów używanych w życiu codziennym. Produkty wykonane ręcznie cechują się unikatowością oraz niepowtarzalnością, dlatego wybór ich z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Każde z kapci filcowych zostały wykonane w różnych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach dla zapewnienia bogatego wyboru klientom.

Obuwie filcowe

Paputy są obuwiem pochodzącym z Nepalu, które wykonuje się ręcznie z filcu. Filc ten powstaje ze 100% owczej bawełny, co gwarantuje naturalność produktu oraz jego wygodę. Warto również wspomnieć, że każde kapcie zabezpieczają stopę przed wychłodzeniem i jednocześnie zapewniają skórze możliwość swobodnego oddychania. Paputy proponowane przez poznański sklep internetowy wyróżniają się swoim prostym kształtem, pozbawionym łączeń, kantów i załamań.

Paputy dla każdego

Dostępne w e-sklepie paputy idealnie sprawdzają się do chodzenia zarówno po płytkach, panelach, jak i dywanach, ze względu na swoją delikatność i brak jakichkolwiek oznak zarysowań po powierzchni przy ich użytkowaniu. Osoby lubiące chodzić w pantoflach bez skarpetek nie muszą obawiać się o „gryzienie” owczej wełny. Struktura paputów delikatnie masuje podeszwę, pozwalają na relaks i miłe odczucia podczas ich użytkowania. Wszystkich zainteresowanych ofertą sprzedażową pragniemy zaprosić do zapoznania się ze szczegółami, które mieszczą się na sklep.feltiness.pl.


Feltiness.pl
Szamarzewskiego 1 lok. 2
60-514 Poznań